Biorezonans to nietradycyjna metoda leczenia wymyślona w latach 70 – tych XX wieku. Jest ściśle związana z chińską medycyną, z akupresurą. Według powszechnej opinii osób, którzy korzystają z tej niekonwencjonalnej metody pomaga na: bakterie, pasożyty, boreliozę oraz znajduję swoje zastosowanie w walce z uzależnieniami.

Czym właściwie jest Biorezonans?

Terapia została wymyślona przez niemieckich naukowców. Według teorii każdy patogen posiada własną częstotliwość drgań, które wywołuje. Poprzez te drgania lekarz jest w stanie je wykryć i zlokalizować w organizmie człowieka. Leczenie biorezonansem opiera się na wprowadzeniu drobnoustrojów w drgania, które spowodują ich rozpad. Oprócz tego terapia wzmacnia energię człowieka. Wyrównuje poziom fal mózgowych oraz poprawia kondycje organizmu po ciężkich operacjach.

Jak dokładnie wygląda badanie biorezonansem?

Najczęściej badanie odbywa się w pozycji siedzące. Pacjent jest proszony o przytrzymanie w dłoniach dwóch metalowych końcówek, które są podłączone do odpowiedniego sprzętu. Po uruchomieniu aparatury, przez ludzkie  ciało są przepuszczane impulsy elektromagnetyczne o różnych częstotliwościach. W trakcie badania może towarzyszyć uczucie rozdrażnienia. Całość trwania badania może być czasochłonne, ponieważ może trwać nawet do dwóch godzin. Długość badania jest zależna od indywidualnej kwestii pacjent oraz rozległości problemu zdrowotnego. Uzyskane wyniki badań uwzględniają stan narządów, poziom hormonów, występujące alergie pokarmowe, obecność pasożytów i najważniejsze miejsce ich lokalizacji.

Biorezonans skutecznie walczy z alergią, pasożytami oraz nałogami.

Jesteś z Łodzi? Sprawdz bioanna.com.pl na tej stronie dowiesz się jak działa biorezonans i będziesz mógł umowić się na wizyte.

Pasożyty: Walka z nimi to główne założenie tej metody. Według opinii gorliwych zwolenników tej metody tradycyjne sposoby leczenia zawodzą w tej sytuacji i nie zawsze wszystko wykrywają. Podobno każda osoba na świecie, która zostanie poddana leczenia biorezonansem, zostanie u niej wykryty jakiś rodzaj pasożyta. Oczyszczenie organizmu z wszystkich toksyn to podstawa to zadbania o własne zdrowie i poprawne funkcjonowanie.

Nałogi: Terapia pomaga w walce z uzależnieniem nikotynowym oraz alkoholowym. Poprzez przyśpieszenie działania ludzkiego organizmu, szybciej oczyszcza się z toksyn i narządy płynniej pracują.

Alergie: Badanie pozwala na wykrycie alergii pokarmowych, które nie ujawniają się w tradycyjnych testach alergenów. Coraz częściej gabinety w Polsce prowadzą odczulanie za pomocą terapii biorezonansem.

Biorezonans – wady i zalety

Zalety:

  • Rzetelne wyniki badań,
  • Metoda bezinwazyjna i bezbolesna,
  • Terapia nie powoduje skutków ubocznych,
  • Wykrywa realne przyczyny chorób,
  • Możliwość skutecznego leczenia chorób wirusowych

Wady:

  • Czasochłonność badania,
  • Wysokie koszty leczenia

Metoda zyskuje na popularności. Badanie jest ewidentnie zaliczane do niekonwencjonalnych metod medycyny. Pacjenci decydują się na to, w przypadku, gdy tradycyjne leczenie ich zawiodło. Jest to przysłowiowa deska ratunku w walce z ich schorzeniami i przypadkami. Metoda biorezonansem jest zaleca w połączeniu z leczeniem farmakologicznym.