Śmiało można powiedzieć, że ludzie, którzy chcą kupować coś takiego jak duże rozmiary bielizny nie powinni mieć z tym w dzisiejszych czasach większego problemu, ponieważ dostępność ich jest znacznie ułatwiona przez sprzedaż internetową.

Dlatego też jeśli tylko ktoś chce kupić dla siebie coś takiego jak duże rozmiary biustonoszy to pierwsze co powinien zrobić to poszukać ofert w Internecie. Co prawda wiele jest też sklepów stacjonarnych, posiadających taką właśnie ofertę jednak do nich dostęp mają w większości mieszkańcy większych miast ponieważ w mniejszych miejscowościach ich prowadzenie nie jest opłacalne, ze względu na małą liczbę mieszkańców, dodatkowo wziąwszy jeszcze pod uwagę procent ludzi potrzebujących dla siebie czegoś takiego jak duże rozmiary bielizny. Dlatego, mimo wszystko najrozsądniejsze wydaje się kupowanie jakichkolwiek elementów bielizny w rozmiarach większych niż standardowe w Internecie, ponieważ trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to, że nawet sklepy w większych miastach posiadające w swojej ofercie duże rozmiary biustonoszy są zdecydowanie nieliczne i dlatego mogą one proponować wysokie ceny, nie obawiając się konkurencji ani sprzeciwu klienta z tytułu narzuconej, większej marży.

W internecie konkurencyjność, jeżeli chodzi o ten specyficzny rodzaj produktu, jest o wiele większa i dlatego ceny są tam z reguły znacznie niższe. To tylko kolejny powód do tego, żeby jednak spokojnie usiąść przed ekranem komputera w celu poszukania dla siebie idealnej bielizny. Wiele osób jest temu przeciwnych ponieważ nie ma możliwości przymierzenia danego produktu, na szczęście coraz więcej popularnych sklepów proponuje klientowi opcję odesłania towaru, wraz ze zwrotem pieniędzy lub wymiany na inny typ lub rozmiar bielizny. Dodatkowo, klienci e-sklepów kuszeni są wysyłką towaru za zero złotych lub innymi, atrakcyjnymi promocjami związanymi z dokonaniem zakupów w sklepie internetowym. Właściciele takich firm dbają o swoich klientów i walczą o lojalność nowych, jeszcze niezdecydowanych.