Kiepska sytuacja gospodarcza na rynkach światowych i europejskich coraz bardziej przekłada się na nasze finanse. Wiele poszukuje dodatkowych form zatrudnienia, ale na trudnym rynku pracy często skupia się by znaleźć jakąkolwiek dodatkową pracę. Często padamy ofiarą oszustów oferujących dodatkowy zarobek, w wielu przypadkach spory. Kiedy jednak przychodzi, co do czego okazuje się, że to my najpierw musimy zapłacić a potem zostajemy z kwitkiem lub sporą ilością materiału. Materiału, z którego sami musimy wyprodukować produkt a później zadbać o jego sprzedaż. Jest to często zadanie ponad nasze siły. Czas niestety nie jest z gumy i nie jesteśmy w stanie pracować na etacie a po pracy prowadzić nasz mały zakład produkcyjny, który działa nie po to, aby zarobić, lecz by odzyskać zainwestowane środki.

Sytuacje takie często sprawiają, że dość nieufnie patrzymy na oferty pracy firm takich jak FM Group Polska. Jest to polska firma założona we Wrocławiu w 2004 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwija zdobywając kolejne kraje na mapie świata. W obecnej chwili jest ona dostępna już w ponad 60 krajach a na całym świecie współpracuje z nią już ponad pół miliona osób. Jak to możliwe, że tak duża i energiczna firma nie jest znana szerszemu gronu odbiorców? Nie widać jej reklam w telewizji, na billboardach czy nie słychać ich w radiu? Odpowiedź jest prosta. Firma ta dystrybuuje swoje produkty poprzez sieć konsultantek i konsultantów. To właśnie oni są chodząca reklamą firmy i to właśnie oni zgarniają pieniądze, które inne firmy przeznaczają na kosztowną reklamę np. w telewizji. Zatem czy Ty również możesz zarabiać jako konsultant czy konsultantka? Oczywiście. Aby zostać konsultantem firmy FM Group trzeba skontaktować się z osoba, która już jest takim konsultantem. Każda konsultantka FM ma możliwość zarejestrowania Cię w swojej grupie. Staje się wówczas Twoim tzw. sponsorem, czyli po prostu opiekunem. Dobry sponsor pomoże Ci w rozpoczęciu działania, wskaże drogę i przekaże pomocne materiały. Dlatego bardzo ważne jest aby nie była to osoba losowa. Warto sprawdzić czy osoba, które ma Ci pomagać wie cokolwiek na ten temat.

Na czym polega praca konsultantki

Pracę konsultantki można podzielić na dwa obszary. Większość kobiet skupia się na pozyskiwaniu nowych klientów i obsłudze swoich klientów. Często są to osoby z pracy, szkoły, przyjaciele, znajomi lub rodzina. To oni najczęściej korzystają z produktów, których wysoka jakość sprawia, że polecają je oni swoim znajomym, powiększając tym samym bazę klientów konsultantki. Podstawowym narzędziem jest tu katalog FM i zestaw próbek. Osoby pracujące w taki sposób są w stanie dorobić od 200 do 1000 złotych w zależności jak bardzo zaangażowane są to osoby.

Drugi obszar to możliwość budowania własnej grupy sprzedażowej złożonej z konsultantów i konsultantek. Jest to zadanie dużo trudniejsze, ale dające znacznie większe możliwości zarobkowe. W zależności od tego jak dużą grupę uda nam się zbudować nasze zarobki wynoszą od 500 zł do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Jednak uzyskanie takich zarobków nie jest rzeczą prostą i nie da się tego uzyskać pracując dodatkowo. Jest to już praca, która wymaga wiele zaangażowania. Musisz jednak przyznać, że gra jest warta świeczki. Zwłaszcza, że można zacząć jako praca dodatkowa i przejść na „pełny etat” kiedy Twoje zarobki będą pokrywały Twoje miesięczne zobowiązania. A jak powiedział jeden z chińskich filozofów „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” 🙂 O szczegółach pracy i możliwości zostania konsultantką dowiesz się ze strony www.KonsultantkaFm.com

Jakie produkty oferuje FM Group?

W ofercie FM Group znajdują się produkty tak zwane szybko zbywalne (szybko rotujące). Oznacza to, że klienci często kupują takie produkty, gdyż zużywają się one dość szybko. Flagowym produktem FM są wysokiej jakości perfumy i wody perfumowane, a także cała gama kosmetyków do pielęgnacji ciała. W ofercie znajdziemy również kosmetyki kolorowe dla Pań w tym jako jedna z niewielu firm FM oferuje kosmetyki kolorowe dla osób ciemnoskórych. Bardzo ciekawą propozycją są produkty chemii domowej. Są to produkty z których każdy korzysta w domu takie jak płyny do naczyń, płyny do paneli, płyny do szyb itp. Produkty te dzięki zastosowaniu najnowszej technologii są wyjątkowo skuteczne pozostawiając dom w nieskazitelnym stanie. Najnowszą ofertą FM jest oferta telefonii komórkowej opartej na sieci Plus GSM. Świetny partner biznesowy o szerokiej sieci nadajników pozwala zaproponować doskonałą usługę w doskonałej cenie.

Jak widzisz przy tak bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza że oferowane produkty są naprawdę dobre. Wszystko to sprawia, że praca jako konsultantka czy też konsultant FM może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nawet jeśli z początku wydaje się to praca mało ambitna. Zachęcam jednak do dokładniejszego zapoznania się z firmą i jej ofertą. Może okazać się że stanie się to Twoje podstawowe źródło dochodu a nie praca dodatkowa.