Lazurowa 168 to nowoczesny budynek z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, które można zaaranżować zgodnie z własnymi, indywidualnymi preferencjami. Znajdują się w nim mieszkania zarówno jedno, dwu, jak i trzypokojowe.

 
Wszystkie lokale posiadają przeszklone balkony oraz trzyszybowe okna zapewniające izolację akustyczną i termiczną. Wzrok przyciągają eleganckie drewniane elementy elewacji, które są trwałe i pięknie się starzeją, nadając całemu budynkowi rysu powagi i szlachetności. Nie musimy obawiać się, że stracą one swoją urodę i wdzięk: wykonane z wysokiej jakości drewna, są odporne na występujące w naszym klimacie warunki atmosferyczne.

 
Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Bemowo, znajdującej się w lewobrzeżnej części Warszawy. Szybko rozwijająca się infrastruktura pozwala na wygodne korzystanie z przychodni, szkół, przedszkoli, restauracji, a zarazem pozwala na szybki dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i innymi środkami komunikacji. Nieopodal budynku znajduje się przystanek autobusowy, nieco dalej przystanek tramwajowy, w przyszłości powstanie również w okolicy stacja II linii metra. W pobliżu położona jest także Wojskowa Akademia Techniczna. To wszystko sprawia, że osiedle Lazurowa jest bardzo atrakcyjne, również dla klientów inwestycyjnych.

 
Niewątpliwym walorem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych. Tuż obok obiektu znajduje Staw Jeziorzec, nieco dalej położony jest Park Leśny Bemowo z dwoma rezerwatami przyrody, a także Fort Blizne. Przyjemnie czas można spędzić także w Parku Górczewska, do którego dojście zajmie nam zaledwie 15 min. spacerem. Jednocześnie, przy samym budynku nie ma hałaśliwych lokali usługowych, które są zwykle bardzo uciążliwe dla lokatorów.

 
Dla mieszkańców budynku zostały przeznaczone podziemne miejsca postojowe, goście moją natomiast skorzystać z miejsc naziemnych. Istnieje również możliwość korzystania z niezależnych platform parkingowych, co umożliwia parkowanie samochodów na dwóch oddzielnych poziomach. Tego typu rozwiązanie może zainteresować również klientów inwestycyjnych, którzy mogą pobierać za nie dodatkowe opłaty.

 
Ważną zaletą inwestycji jest własność gruntów: dzięki temu czynsz za mieszkanie jest niższy, nie ma także potrzeby płacenia dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym. Gwarantujemy niską kwotę rezerwacji mieszkania oraz kompleksową obsługę. Chętnie przeprowadzimy Państwa przez całą transakcję, oferujemy również pomoc Doradcy Finansowego oraz architekta wnętrz. Jeśli chodzi o harmonogram opłat, jesteśmy „elastyczni”, ustalamy go zawsze w porozumieniu z naszymi klientami.