Kredyty w chwili obecnej są bardzo popularną formą finansowania działalności gospodarczej. Kredyty na podmioty gospodarcze można wykorzystać w różny sposób np. na finansowanie inwestycji w naszym przedsiębiorstwie. Istnieją produkty bankowe umożliwiające nam finansowanie bieżącej działalności, pokrycie zobowiązań i podobnych działań. W chwili obecnej kredyty na niskie kwoty są udzielane bardzo swobodnie przez banki. Warunkiem udzielenia przez bank kredytu jest przedstawienie zdolności kredytowej przedsiębiorstwa i biznes planu, który zapewni bank że dokonamy regulacji zobowiązań w terminie.

Inną formą finansowania działalności może być linia kredytowa polegająca na udostępnieniu na koncie wierzyciela pewnej ilości środków do wykorzystania na zasadzie kredytu. Problem w linii kredytowej leży po jej zwiększonych kosztach, czyli zwiększonej prowizji za udostępnienie nam środków od wykorzystania. Kredyty dla przedsiębiorstw są mniej pewne niż na klientów indywidualnych, ponieważ podczas upadku działalności wierzyciel przestaje istnieć, a w spółce z o. o. Odpowiedzialność leży tylko po stronie spółki a nie jej właściciela.

Karta kredytowa idealnym rozwiązaniem…

Wiele jest na polskim rynku finansowym produktów na podstawie, których możliwe jest zbudowanie własnego zabezpieczenia finansowego. Środków, które będą nam dostępne w trudnych chwilach, kiedy to budżet domowy został znacznie uszczuplony lub gdy nasze własne finanse mamy przeznaczone, na co innego. Wtedy to z pomocą przyjdą pieniądze banków, które bez problemu będziemy w stanie dla siebie uzyskać. Można to zrobić wówczas w dwojaki sposób. Przede wszystkim poprzez pozyskanie produktów dodatkowo płatnych takich jak pożyczka gotówkowa czy też limit zadłużenia w koncie. Te dwa elementy pozwolą, bowiem otrzymać od banku konkretne środki niezbędne na funkcjonowanie czy też zrealizowanie inwestycji aczkolwiek z drugiej strony wygenerują dla nas dodatkowe koszty. Tych przecież chcielibyśmy uniknąć za wszelką cenę. I na szczęście jest taka możliwość. Wystarczy jedynie wykorzystać kartę kredytową.

Produkt, który nie tylko wydawany jest bezpłatnie, ale również nie wygeneruje dodatkowych opłat czy odsetek. Wystarczy jedynie z niego umiejętnie korzystać. Aby to zrobić niezbędne jest realizowanie transakcji bezgotówkowych, czyli płatności kartą. Robi się je w określonym czasie, czyli cyklu rozliczeniowym. Trwa on zazwyczaj 31 dni. Po tym czasie klient uzyskuje 21 dni okresu bezodsetkowej spłaty. Jeżeli dochowa tego terminu nie poniesie żadnych opłat, kosztów czy też odsetek. I tak może praktycznie cały czas. Wystarczy jedynie, że transakcje, jakie będzie realizował to transakcje bezgotówkowe i spłaci je w terminie.

Unido Finanse Kredyty Wrocław
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 531 666 584
Jak sięgnąć po kredyt firmowy?